Rehabilitační pomůcky
Wellness & Spa
Tepelná terapie
Rašelina
Zábaly
Zdravotnická technika
Parafín
Tejpování a tejpy
Cvičební a fitness pomůcky
Cvičební gumy Sanctband
Masážní prostředky
Sauna a pára
Tradiční čínská medicína
Hygiena, papír a doplňky
Knihy a plakáty
Tipy na dárky
TESTERY

Airex Balanční podložka - Balance pad, 50 x 41 x 6 cm

Zpět
Airex Balanční podložka - Balance pad, 50 x 41 x 6 cm

1290
věrnostní body: 1290
1066 Kč bez DPH
Obj. číslo: AX600103
Dostupnost:  skladem
Doručení 25. 7. 2017
Doprava při nákupu nad 1390 Kč ZDARMA.
Poslat e-mailem
V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat. Jsme tu pro Vás.
800 888 909, info@eureko.cz

www.eureko.cz
Logo - Airex
Airex

Základní informace

Výrobce: Airex AG
Rozměry: 50 x 41 x 6 cm
Hmotnost: 0,7 kg
Barva: modrá

S balanční podložkou zlepšíte vytrvalost a rovnováhu

Balanční podložka Airex Balance pad je vhodná pro trénink a terapii zahrnující široké spektrum různých cvičení. Nestabilizační vlastnosti balanční podložky jsou ideální pro prevenci a rehabilitaci ortopedicko-traumatologických onemocnění. Uplatnění naleznete také při zlepšování motorických dovedností a zručností.

Airex Balance pad najde uplatnění v rehabilitačních centrech i ve sportovních centrech určených pro profesionální sportovce.
S využitím podložky Airex Balance pad můžete kombinovat trénink koordinačních a kondičních schopností, jako je síla, vytrvalost a rovnováha.

Jak cvičit s balanční podložkou

  • Základní postavení těla je velmi důležité. Křivé držení páteře zatíží nerovnoměrně lidské tělo a tím dojte k přetížení určitých svalů a utlačí orgány. Soustřeďte se na správné držení těla po celou dobu cvičení.
  • Cvičte bosí: Časté nošení špatné obuvi, především z úzkou špičkou, deformuje nohy a dělá je méně pohyblivé. Při tréninku bez bot je svalstvo nohou lépe posilováno a zlepšuje se statika těla.
  • Mějte na cvičení dostatek času: Životní styl dnes, je ovlivněn rychlým rozvojem technologií, a tak se život stává uspěchaným. Zapomínáme tak na sebe. Cvičte, pokud víte, že na to máte klid a dostatek času.
Dopřejte své pokožce po cvičení 100% přírodní masážní oleje Wellness od firmy Spitzner. Pokožka bude vyživená, plná vitaminů a dokonale promaštěná. Vaše svaly se uvolní a dostanete tak zaslouženou odměnu po trénování.

Skladování balanční podložky
pokud dojde k zašpinění umyjte vlahou vodou. Nedávejte schnout na horké topení ani na slunce. Skladujte v suchu při pokojové teplotě.
Předmět *  
Název výrobku *  
Telefon *    
E-mail *    
Dotaz
* povinný údaj