Rehabilitační pomůcky
Wellness & Spa
Tepelná terapie
Rašelina
Zábaly
Zdravotnická technika
Parafín
Tejpování a tejpy
Cvičební a fitness pomůcky
Cvičební gumy Sanctband
Masážní prostředky
Sauna a pára
Tradiční čínská medicína
Hygiena, papír a doplňky
Knihy a plakáty
Tipy na dárky
TESTERY
Domů >  O nás

O nás

 
Historie, současnost a cíle společnosti
Hlavním zaměřením společnosti Eureko, s.r.o. je od jejího založení výroba přístrojů pro tepelnou terapii a distribuci jednorázových rašelinových zábalů (JRZ).

V roce 2003 jsme vstoupili na evropský trh a otevřeli pobočku na Slovensku. Po úspěšném uvedení a zdomácnění tepelné terapie pomocí jednorázových rašelinových zábalů jsme rozšířili sortiment o řady produktů pro rehabilitaci, wellness, saunu a masáž.

V roce 2012 získala společnost Eureko, s.r.o.


 
Sortiment
V naší ucelené nabídce naleznete vše pro terapeuty, rehabilitace a wellness. Vyrábíme parafínky, ohřívače nosičů  tepla, infrazářiče, BIO voskové zábaly, jednorázové parafínové zábaly, rašelinové zábaly a nosiče tepla. Nepřehlédněte Natural Spa Wax koncept (BIO voskový zábal z včelího vosku s propolisem v nejčistší a přirozené formě doprovází tepelná terapie s masáží).

Jsme výhradní dovozce značek Sanctband, Spitzner, Sveltus, Adatto a dalších světových značek.

 
Dodáváme špičkové masážní oleje, emulze a krémy v lékopisné kvalitě zaměřené svým složením na intenzivní péči o ruce terapeuta. V našem sortimentu naleznete také 100% přírodní masážní prostředky vyrobené a balené s precizností a respektem pro nejnáročnější požadavky terapeutů a jejich klientů.

Vyzkoušejte masážní prostředky, koupelové oleje, esence do sauny, esence do parních lázní, fangoparafín a parafín značky SPITZNER.

Nová generace profesionálních cvičebních gum pro terapii, rehabilitaci a fitness značky SANCTBAND, předčí vaše očekávání. Cvičební gumy nevyžadují pudrování na snížení lepivosti, které se používá u jiných značek.  Při správném užívání mají excelentní trvanlivost, šest sil gum v zářivých barvách umožní zvolit vždy tu správnou zátěž pro pacienta i cvičence s ohledem na jeho aktuální zdravotní stav.

Nabídneme vám tejpy (tapy) pro kinesiotaping značky Meridius, Nasara a Temtex za velkoobchodní ceny přímo od výhradního distributora.

Z našich kategorií nezapomeňte na cvičební podložky, balanční podložky a cvičební pomůcky nejvyšší kvality od světových výrobců MSD, Trendy Sport, Airex a Sveltus

Na základě vašich požadavků jsme rozšířili nabídku o hygienické prostředky, jednorázová prostěradla, baňkování a míčkování.
 
EUREKO pro přírodní produkty
Od svého rozšíření portfolia produktů z přírodní kosmetiky využívá EUREKO, s.r.o. aktuálních přírodně-vědeckých poznatků svých dodavatelů a kombinuje je se svými zkušenostmi.

V tomto smyslu je firma EUREKO zavázána dodávat další přírodní, k životnímu prostředí šetrné a pro pokožku příznivé produkty. Přírodní produkty se skládají z čistě přírodních surovin. Jejich složení a výroba podléhá přísným směrnicím platných v přírodní kosmetice.

Všechny přírodní produkty jsou dermatologicky testovány nezávislou laboratoří na jejich velmi dobrou snášenlivost s pokožkou.

Spolehlivý partner
Všechna naše činnost se odvíjí od požadavků vás, našich současných i budoucích zákazníků. Jednotlivé obchodní případy řešíme a realizujeme neodkladně a v co nejkratších termínech. Nabízíme vysoký komfort služeb, osobní přístup a v neposlední řadě zajímavé ceny.

Oceníme jakýkoliv váš názor či připomínku, to abychom mohli naše služby neustále vylepšovat k vaší plné spokojenosti.

S úctou
Luboš Křížek-jednatel
Eureko, s.r.o.