Rehabilitační pomůcky
Wellness & Spa
Tepelná terapie
Rašelina
Zábaly
Zdravotnická technika
Parafín
Tejpování a tejpy
Cvičební a fitness pomůcky
Cvičební gumy Sanctband
Masážní prostředky
Sauna a pára
Tradiční čínská medicína
Hygiena, papír a doplňky
Knihy a plakáty
Tipy na dárky
TESTERY

Pravá čokoláda pro masáže TOMFIT, 700 g

Zpět
Pravá čokoláda pro masáže TOMFIT, 700 g
  • Pravá čokoláda pro masáže TOMFIT, 700 g - další obrázek

504
věrnostní body: 504
417 Kč bez DPH
Obj. číslo: TM100003
Dostupnost:  skladem
Doručení 28. 7. 2017
Doprava při nákupu nad 1390 Kč ZDARMA.
Poslat e-mailem
V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat. Jsme tu pro Vás.
800 888 909, info@eureko.cz

www.eureko.cz
Logo - Saela
Saela

Základní informace

Výrobce: SAELA s. r. o.
Balení: 700 g
Složení: Theobroma Cacao Extract. Neobsahuje cukr.
Možnosti použití: zábaly, masáže, koupele
Trvanlivost: informace na obalu

Charakteristika produktu

Čokoládové pecičky s 96 % kakaa lze použít jak na masáž celého těla, obličeje a dekoltu, tak i v kosmetice na pleťové masky nebo na zábaly.
Dnešním módním trendem wellness světa jsou zkrášlující procedury. Mezi nejoblíbenější patří bezesporu čokoládová masáž. Kakao v čokoládě obsahuje antioxidanty, aminokyseliny a minerály. Zabraňuje pronikání volných radikálů a má harmonizující a jemně stimulující účinek. Luxusní terapie pravou čokoládou má příznivý vliv na činnost srdce a podporuje detoxikaci. Obsah theobrominu v kakau je podobný kofeinu a ve svých účincích podporuje v lidském těle látkovou výměnu, antioxidanty působí proti stárnutí pokožky, vrátí kůži pružnost a pomáhá redukovat strie.
Masírováním pravou čokoládou se do těla uvolňují hormony štěstí – endorfiny, tím získáváte potřebnou vitalitu a životní energii. Při masáži dochází k vyhlazení a dlouhodobé regeneraci pokožky.
Čokoládové pecičky s 96 % kakaa lze použít jak na masáž celého těla, obličeje a dekoltu, tak i v kosmetice na pleťové masky nebo na zábaly.

Jak používat pravou čokoládu pro masáž celého těla

Cca 15 ml mandlového oleje zahřejeme na teplotu přibližně 45 °C, přidáme 27 ks peciček pravé čokolády, dobře rozmícháme. Teplou čokoládovou směs nalijeme na záda, nohy a nakonec na ruce. Provedeme jemnou relaxační masáž. Totéž aplikujeme na přední část těla: pravou čokoládu naneseme od břicha přes ruce a na nohy. Po relaxační masáži čokoládovou hmotu setřeme.

Jak používat pravou čokoládu pro zábal

Cca 15 ml mandlového oleje zahřejeme na teplotu přibližně 45 °C, přidáme 27 ks peciček pravé čokolády, dobře rozmícháme. Čokoládovou hmotu naneseme na záda, nohy a ruce, přikryjeme frisch fólií a nejlépe i dekou pro udržení příjemné tělesné teploty. Pro intenzivní vstřebání výživných látek do pokožky by měl tento zábal trvat minimálně 30 minut. Po relaxačním zábalu čokoládovou hmotu setřeme.

Jak používat pravou čokoládu pro masáž obličeje a dekoltu

Cca 5 ml mandlového oleje zahřejeme na teplotu přibližně 45 °C, přidáme 7 ks peciček pravé čokolády a dobře rozmícháme. Štětečkem nanášíme na obličej a dekolt, provedeme jemnou relaxační masáž. Po masáži je možné nechat působit jako pleťovou masku. Poté čokoládovou hmotu setřeme.

Jak používat pravou čokoládu jako pleťovou masku

Cca 5 ml mandlového oleje zahřejeme na teplotu přibližně 45 °C, přidáme 10 ks peciček pravé čokolády a dobře rozmícháme. Štětečkem nanášíme na obličej a dekolt, necháme 20 minut působit. Poté setřeme. Čokoládová pleťová maska zbavuje pleť vrásek a dodá pokožce pružnost a hydratuje ji.

Kontraindikace

Čokoládové zábaly nedoporučujeme používat těhotným ženám, lidem trpícím kožními infekcemi, ekzémy, alergiemi či záněty.

Důležité upozornění

Nejedná se o potravinu. Neužívat vnitřně!
Předmět *  
Název výrobku *  
Telefon *    
E-mail *    
Dotaz
* povinný údaj