Rehabilitační pomůcky
Wellness & Spa
Tepelná terapie
Rašelina
Zábaly
Zdravotnická technika
Parafín
Tejpování a tejpy
Cvičební a fitness pomůcky
Cvičební gumy Sanctband
Masážní prostředky
Sauna a pára
Tradiční čínská medicína
Hygiena, papír a doplňky
Knihy a plakáty
Tipy na dárky
TESTERY

Ke stažení

Průvodce pro terapeuty

Naučte se tejpovat či správně aplikovat rašelinové zábaly. Stáhněte si zdarma komplexní průvodce pro terapeuty, plné obrázků a návodů formou „krok za krokem“, které jsme pro vás připravili.

Fit & Balance 130 cviků pro celé tělo

Autor: Doris St-Arnaud

Komplexní průvodce nejčastějších cviků s pomocí cvičebních gum a balančních pomůcek. Najdete zde cviky s podložkou Fit & Balance a s gumou Multi Elasiband ®​. Vytvořte si svůj cvičební program pro trénink svalového systému. Příručka obsahuje technické a bezpečnostní informace a dále obrázkové návody ke cvičení formou krok za krokem.

Více...

Rašelinové zábaly, příklady použití

Vydavatel: Eureko s. r. o.

Obrázkový průvodce, ve kterém si můžete "krok za krokem" vyzkoušet aplikace rašelinových zábalů na jednotlivé části těla. Nechybí zde ani podrobné informace o rašelinových zábalech a to nejen o jejich složení, účincích, ale i všeobecné praktické informace, které je potřeba znát před jejich přikládáním.

Více...

Kinesiotaping, příklady použití

Vydavatel: Eureko s. r. o.

Další průvodce "krok za krokem" s obrázkovými návody pro aplikování tejpů na jednotlivé svaly a části těla. U indikací jsou vypsány jednotlivé svaly, na které se tejp lepí. Dále úpony, funkce a kineziologický aspekt.

Více...

Natural Spa Wax, příklady použití

Vydavatel: Eureko s. r. o.

V tomto terapeutickém průvodci se seznámíte s konceptem "Natural Spa Wax" a praktickými postupy aplikace. Cílem tohoto originálního konceptu je pomocí masážních tahů šetrně rozvést "plíživé" teplo sálající přes tenkou jednorázovou fólii z včelího vosku. Masáž probíhá od místa aplikace do chladných, nedostatečně prokrvených částí těla.

Více...

Cvičební gumy Sanctband, příklady použití

Vydavatel: Eureko s. r. o.

Příručka plná obrázkových návodů na cviky s cvičební gumou Sanctband. Cvičení můžete provádět jak v pohodlí domova, tak i v kanceláři či kdekoliv jinde. Příručka se zaměřuje na krk a krční páteř, břicho, trup, paže, ramena, zápěstí a nohy.​

Více...